• از ما سوالی دارید؟
  • 021-66571877
  • info@ibimhub.com

سوالات متداول

هزینه عضویت در خانه بیم چقدر است؟
جهت ترویج فناوری بیم، عضویت در خانه بیم در حال حاضر چه برای افراد و چه برای شرکتها رایگان می باشد.
آیا دانشجویان می توانند عضو خانه بیم شوند؟
بله؛ کلیه افرادی که قادر به ارائه نوعی خدمت در حوزه فناوری بیم هستند از جمله دانشجویان ، مهندسان، بیمانکاران و ... می توانند عضو خانه بیم شوند.
پیمانکار مجازی ساخت چه معنایی دارد ؟
مدلسازی پروژه معادل ساخت مجازی آن است زیرا در مدلسازی یکبار پروژه از ابتدا تا انتها مدل می شود و به عبارتی به صورت مجازی ساخته می شود. به همین دلیل افرادی که در حوزه بیم و مدلسازی فعالیت دارند به این نام شناخته می شوند.
اگر نیاز به راهنمایی در حوزه مدلسازی و یا سایر بخشهای بیم داشته باشم چکار کنم ؟
شما می توانید به بخش "بیم گپ" وارد شده و آنجا سوالات فنی خود را از متخصصان بیم بپرسید. همچنین استفاده از نمونه فایلهای آماده در بخش "بیم آکادمی" و یا شرکت در وبینارهای مربوطه و دوره های آموزشی در "بیم کالج" کمک شایانی به افزایش دانش شما خواهد نمود.
جایگاه بیم و بازار آن در کشورهای دیگر چگونه است؟
بیم روز به روز در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه جایگاه خود را بهبود می دهد و برخی از این کشورها با کمبود نیروی انسانی متخصص در حوزه بیم مواجه اند و اقدام به جذب متخصص بیم از سایر کشورها می نمایند.
شرایط شرکت در وبینار و دوره های آموزشی چگونه است؟
شرکت در دوره های آموزشی و وبینارها برای کلیه اعضای خانه بیم مقدور می باشد. با توجه به اینکه این دوره ها توسط اعضای خانه بیم برگزار می شود جهت دریافت اطلاعات و شرایط شرکت در دوره ها لازم است جزییات آنرا مشاهده و یا با برگزار کننده دوره در ارتباط باشید.
درج مناقصه کاری و یا آگهی استخدام چه شرایطی دارد؟
پس از عضویت در خانه بیم می توانید به قسمت مناقصه و یا فرصت های شغلی رفته و پس از پرداخت تعرفه نسبت به ثبت و نشر مناقصه یا آگهی استخدام اقدام نمایید.
آیا نمونه فایل آماده ای وجود دارد که با مدلسازی بیشتر آشنا شوم؟
بله در قسمت "بیم شاپ" می توانید فایلهای آماده را در قسمت مدلهای آماده مشاهده نمایید .
آیا بیمانکاران ساخت مجازی در خانه ایران رتبه بندی می شوند؟
بله بزودی هر عضو بر اساس پارامترهایی مانند تعداد و کیفیت برگزاری دوره آموزشی، وبینار، عرضه محصول، میزان رضایت کارفرمایان، تعداد کار انجام شده و ... رتبه بندی خواهد شد.
چگونه میتوان نظر خود در خصوص دوره آموزشی ، وبینار یا محصول را اعلام نمود؟
در کنار هر محصول یا دوره و وبینار پنج ستاره تعبیه شده که می توانید امتیاز خود را آنجا ثبت نمایید. همچنین در قسمت پروفایل، بخشی به نام "سابقه فعالیتها" وجود دارد. شما میتوانید وارد این قسمت شده و در بخش "امتیاز دهید" نظر خود را در مورد هر خدمت یا محصول دریافتی اعلام نمایید
چه کسانی می توانند محصول خود را جهت فروش در خانه بیم عرضه نمایند؟
همه کسانی که عضو خانه بیم می شوند می توانند محصول خود را جهت فروش در خانه بیم عرضه نمایند. در صورتی که محصول به صورت الکترونیکی (دانلود از سایت) عرضه گردد خانه بیم مبلغ ثابتی در ابتدا به اضافه درصدی از فروش را به عنوان کمیسیون کسر نموده و مابقی را به حساب فروشنده در دوره های زمانی مشخص واریز می نماید. اما اگر فروشنده قصد دارد محصول را به صورت فیزیکی به مشتری عرضه نماید فروشنده و خریدار نحوه واریز وجه، سفارش، تحویل و ارسال محصول را با یکدیگر هماهنگ می نمایند و خانه بیم صرفاً مبلغ ثابتی را همزمان با درج محصول در وبسایت به عنوان حق الزحمه معرفی محصول از فروشنده دریافت می نماید.
چه کسانی می توانند نسبت به برگزاری وبینار یا دوره آموزشی اقدام نمایند؟
همه کسانی که عضو خانه بیم می شوند و تسلط کافی علمی و عملی در حیطه دانش بیم دارند می توانند وبینار و یا دوره آموزشی خود را در خانه بیم ثبت نمایند. خانه بیم در مسایل مربوط به برگزاری دوره های آموزشی دخالتی نمی نماید و مدرسین دوره ها موظف به تامین امکانات و شرایط لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی هستند. اما برگزاری وبینارها توسط خانه بیم انجام می شود و مدرسین محترم می توانند از بستر ایجاد شده توسط خانه بیم استفاده نمایند.