راهنمای استفاده از تالار گفتگو

1. تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت نام ، از کلمات مناسب جهت نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.
2. تالارهای گفتگو محلی برای طرح آزادانه دیدگاهها، نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات در ارتباط با هر یک از موضوعات تالارها می باشد. 
3. وزیر، تمامی معاونان و مدیران ارشد وزارت و شرکتهای تابعه عضو تالار گفتگو با مسئولان وزارتخانه هستند و شخصا پاسخگو خواهند بود. 
4. لطفا از درج تقاضای استخدام و یا هرگونه درخواست شخصی در تالارهای گفتگو خودداری فرمایید. 
5. در تالارهای تخصصی فقط به مباحث تخصصی همان حوزه پرداخته شود. 
6. هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی و دینی ممنوع می‌باشد. 
7. هر گونه بی احترامی به افراد، اقوام و یا عقاید آنان ممنوع است. در صورت مشاهده، دسترسی کاربر مربوطه محدود خواهد شد.
8. کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال مطلب در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات، آواتار یا امضا و یا تصاویر زشت و نامناسب، ضمن حذف مطلب دسترسی  کاربر خاطی محدود خواهدشد.
9. کاربران می‌بایست در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمایند برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید. در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می‌باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در هنگام مطرح کردن مطالب خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از ارسال آنها در انجمن‌های نامتناسب با مطلبتان خودداری نمایید.
10. در هنگام نوشتن مطالب متنوع، آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که مطالب گوناگونی دارید، آنها را در چندین مرحله ارسال مطرح نمایید. از مطرح کردن تمامی آنها در یک ارسال خودداری فرمایید .
11. در صورتی که جواب سؤالی را نمی‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک ( یا سؤال ) شود خودداری فرمایید. از جواب های نامربوط پرهیز کنید و در صورتی که بحث خاصی دارید برای خودتان یک تاپیک عمومی باز کنید.
12. تبلیغات تجاری و یا سایت خود را فقط در قسمت های مربوطه وارد کنید. اگر جواب سؤال کاربری به گونه‌ای بود که مربوط به سایت‌های تجاری میشد، میبایست فقط در زمینه سؤال کاربر، سایت معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.
13. از نوشتن یک مطلب در انجمن‌های مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره 9 انجمن مناسب و مرتبط به مطلب خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن، مطلب مربوط را ارسال کنید.
14.   برای امنیت بیشتر، جهت گرفتن پاسخ سؤال خودتان، از انجمن‌ها استفاده نمایید. در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط برقرار نمایید، سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکالات احتمالی و بعدی نخواهد داشت.
15. از نوشتن مطلب به زبان غیر فارسی خودداری کنید زبان رسمی این تالار فارسی هست، در صورت رعایت نکردن این نکته با اخطار مواجه خواهید شد و در صورت تکرار مجدد، دسترسی کاربر محدود خواهد شد.


و در آخر، دوستان عزیز توجه داشته باشند این قوانین تنها برای داشتن محیطی پربارتر و دلنشین تر برای همه دوستان عزیز در نظر گرفته شده، رعایت این قوانین به همه ما کمک خواهد کرد تا انجمنی قوی و سالم و در عین حال شاداب و دلنشین داشته باشیم .