• از ما سوالی دارید؟
  • 021-66571877
  • info@ibimhub.com

نرم افزار ISIXBasic به بازار صنعت ساخت و ساز ایران عرضه شد

ISIX Basic اولین نسخه از مجموعه نرم‌افزارهای ISIX در تیرماه ۹۸ پس از سال‌ها تلاش شبانه‌روزی جهت استفاده مهندسان و متخصصان صنعت ساخت‌وساز روانه بازار شد. این نسخه با تکیه‌بر مبانی فناوری بیم به‌منظور مهندسی هزینه پروژه‌های عمرانی اولین نرم‌افزار داخلی در این حوزه به شمار می‌رود.

نسخه Basic از مجموعه نرم‌افزارهای ISIX، ابزاری هوشمند برای بهره‌گیری از قابلیت‌های فناوری بیم (BIM)، جهت افزایش چندین برابری سرعت و دقت فرآیند متره‌ و برآورد به‌منظور مهندسی هزینه است که امکان دسترسی به انواع اطلاعات هزینه‌ای و احجام و مقادیر به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و دلخواه فراهم کرده است. کاربران می‌توانند به کمک ابزارهای پیش‌بینی‌شده در این نسخه، ضمن انجام فرایند متره‌ و برآورد مبتنی بر مدل سه‌بعدی یا مبتنی بر اطلاعات نقشه به‌صورت هم‌زمان، انواع اطلاعات موردنیاز برای مدیران سطوح مختلف پروژه را در قالب انواع نمودار، گراف و درخت طبقه‌بندی اطلاعاتی در یک سیستم ساختارمند ارائه کنند.

 

ISIXBasic

 

استفاده از این ابزارهای کمکی مبتنی بر فناوری بیم (BIM)، امکان تهیه انواع ساختار شکست هزینه دلخواه (CBS) یا دسترسی طبقه‌بندی‌شده به اطلاعات احجام و مقادیر مصالح، نیروی انسانی و ماشین‌آلات موردنیاز برای انجام فعالیت‌های اجرایی در پروژه‌ها را بر پایه انواع فهارس بهای سفارشی یا مرجع فراهم می‌کند. این آرزوهای دیجیتال، اکنون به کمک فناوری‌های دیجیتال برای کاربران ایرانی محقق شده‌اند و باعث تحول عظیم در فرایندهای مهندسی هزینه پروژه‌ها، همانند دیگر فرایندهای طراحی، ساخت و بهره‌برداری از پروژه‌ها شده است. 

عضویت در خانه بیم http://ibimhub.com/account/login