• از ما سوالی دارید؟
  • 021-66571877
  • info@ibimhub.com

شرایط و ضوابط عضویت

شرایط و ضوابط عضویت و استفاده از سایت  خانه بیم:

1- اطلاعات هویتی واقعی خود را ثبت نموده و از ثبت اطلاعات جعلی خودداری می نمایم.

2- در صورت عضویت در خانه بیم، از قراردادن هرگونه اطلاعات خلاف واقع،  آگهی های جعلی و یا مناقصات جعلی خودداری می نمایم.

3- قوانین ساری و جاری کشور را رعایت نموده و نسبت به آن پایبند می باشم.

4- در صورت اقدام به  برگزاری دوره های آموزشی (آنلاین و یا حضوری) نسبت به رعایت مسائل عرفی و شرعی متعهد بوده و تمام تلاش خود را جهت رضایت شرکت کنندگان به کار می گیرم.

5- مدیر سایت مختار است در صورت مشاهده یا گزارش هرگونه عمل خلاف قوانین کشور و یا خلاف عرف رایج در جامعه  ، راساً نسبت به جریمه افراد خاطی ، تعلیق و یا خاتمه دادن عضویت آنان  اقدام نماید.

6- مدیر سایت میتواند بنا بر شرایط و صلاحدید خود، نسبت به تعریف و یا تغییر شروط عضویت و نیز  اعمال قوانین و شرایط جدید اقدام نماید. کاربر مادامی که عضو خانه بیم است این قوانین و تغییرات را پذیرفته است.

7- اعضاء متعهد می شوند از هیچ یک از اطلاعات موجود در جهت ضرر زدن و ایجاد خسارت مادی و معنوی به یکدیگر و سایرین استفاده ننمایند.

8- خانه بیم صرفاً بستر لازم جهت ارتباط و تعامل افراد را فراهم نموده است لذا مسئولیت و عواقب احتمالی  اقدامات افراد بر عهده خود آنان بوده و خانه بیم نقش و دخالتی در این زمینه ندارد.  

9- اعضاء متعهد می شوند از هرگونه عمل توهین آمیز و خلاف ادب و اخلاق اجتناب نموده و در صورت مشاهده، آنرا به مدیر سایت گزارش دهند.

10- در صورتی که خانه بیم تشخیص دهد عضوی از خانه بیم مرتکب تخلف مادی یا معنوی شده است میتواند به صلاحدید خود نسبت به جبران ضرر وارده اقدام نموده و نسبت به مجازات عضو خاطی (شامل لغو عضویت از خانه بیم، کسر اعتبار و ...)  اقدام نماید.

11- متعهد می شوم در صورت عرضه محصول یا خدمت در خانه بیم، محصولی عرضه نمایم که کاملاً با اطلاعات ادعا شده درباره محصول یا خدمت مطابقت داشته باشد . 

12- در صورتی که محصول یا خدمتی که ارائه می نمایم با آنچه ادعا یا اعلام نموده ام مغایرت داشته باشد متعهد میشوم سریعاً نسبت به اصلاح آن اقدام نمایم . همچنین متعهد میشوم نسبت به توافق با خریدار و دریافت کننده آن محصول یا خدمت معیوب اقدام نموده و رضایت کامل وی را جلب نمایم و اگر موفق به این کار نشدم خانه بیم مختار است به صلاحدید خود هرگونه اقدام لازم را انجام دهد.

13- اعضاء خانه بیم قبل از خرید محصول یا خدمت،  نسبت به مطالعه و بررسی همه جانبه از جمله اطلاعات درج شده درباره محصول یا خدمت ارائه شده، بررسی نظرات کاربران، امتیاز فروشنده، امتیاز محصول و سایر اطلاعات موجود  اقدام نموده و پس از کسب اطمینان،  نسبت به خرید آن اقدام می نمایند.

14- کلیه اطلاعات درج شده از جمله نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس، آدرس و سایر اطلاعات اعلامی توسط اعضاء تا زمانی که تغییر داده نشود معتبر تلقی می شود و لذا جهت تماس، ارسال پیامک، پست نمودن محصول، خبر رسانی و غیره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

15- خانه بیم در صورت مشاهده و یا گزارش موارد مغایر یا قوانین کشور و یا ضوابط فوق ، حق پیگرد قانونی را خواهد داشت.

16- در صورتی که خانه بیم بر روی  محصول و یا خدماتی که ارائه یا دریافت می نمایم کارمزدی اخذ نماید رضایت خود را اعلام نموده و با آگاهی از این موضوع نسبت به ثبت و فروش محصول و یا خدمت در خانه بیم اقدام نموده ام. جدول تعرفه های فعلی در قسمت فوتر سایت قابل مشاهده است. خانه بیم به صورت ماهانه نسبت به تسویه مطالبات فروشندگان محصول یا خدمت اقدام خواهد نمود.

17- قوانین مربوط به مالکیت معنوی را رعایت نموده و از قراردادن دارایی های معنوی و مادی مربوط به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری می نمایم.

18- اصل محرمانگی را رعایت نموده و اطلاعات محرمانه ای را که مطابق قراردادهای منعقده بین خود و سایرین متعهد به حفظ آن شده ام افشا نخواهم نمود.

19- خانه بیم را از هرگونه عواقب ناشی از سهل انگاری، قصور و عمل خلاف واقع خود مصون داشته و مسئولیت مادی و معنوی اقدامات خود را می پذیرم.